Trekk

Австрія планує розмістити військових на кордоні з ІталієюАвстрія готується відновити контроль на кордоні з Італією, якщо потік мігрантів, які прибувають Середземним морем, не скоротиться найближчим часом.


Австрія готова впродовж 72 годин розмістити загалом 750 військових на перевалі Бреннер, – цитує заяву міністра оборони Австрії Ганса-Петера Доскоціла


Згідно з заявою Доскоціла, озвученою виданню Kronen Zeitung, цього кроку не можна буде уникнути, “якщо потік до Італії не скоротиться”. До того ж, Австрія днями вже направила чотири бронеавтомобілі до перевалу.


Міністерство закордонних справ Італії у вівторок, 4 липня, вже викликало посла Австрії у країні для роз’яснень.


Як повідомлялося, минулого місяця кількість біженців з Північної Африки, які доправляються на човнах до італійського узбережжя, помітно зросла.


В Міжнародній організації з міграції (МОМ) повідомили, що загалом упродовж першої половини 2017 року понад 100 тисяч мігрантів та біженців перетнули Середземне море, щоб дістатися Європи. З них 85 тисяч прибули до Європи через Італію. Близько 9300 – прибули до Греції, 6500 – до Іспанії, а ще понад 270 – до Кіпру.