Trekk

Євробачення виграла Сербія


Цьогорічний конкурс Євробачення, котрий проходив у Хельсінкі виграла Сербія. А саме Марія Шерифович з піснею „Молитва”. Росіяни зайняли третє місце.

Україна ж посіла друге місце. Вєрка Сердючка хоч і виступила непогано, але публіку не підкорила. Сердючка дійсно була слабша від сербки. Шерифович представила красиву та мелодійну композицію з хорошим вокалом. Данилко хотів підкорити Європу ритмом. Але програв. Можливо через відсутність слів? Чи через інші фактори...

Євробачення показало своє заполітизованість та необ’єктивність. Адже головним чином кількість голосів виходила з двох факторів – сусідство та діаспора. Сербія дістала майже максимум голосів від колишній югославських республік, Росію не образили Білорусь та Вірменія, піренейці та скандинави також своїх не обділили. Активно спрацювала діаспора у Франції(вірмени), Німеччині(турки) та Ізраїлі(екс-СНГ). Фактично через політичний момент було поставлено більшість незрозумілих оцінок. Це, напевне найбільший недолік Євробачення.

Україна недорахувалась багато прогнозованих очок. Центральна та Західна Європа могли дати і побільше, та віддали свою перевагу іншим. Популярність Сердючки у Росії більша за оцінку цієї країни. Та й експерти відмічають, що жодна країна не здобувала другу перемогу за короткий період. Адже у конкурсу існує ще й економічний аспект – приймаюча сторона може дістати немалий прибуток. І розподілити його потрібно "рівномірно".

А свою оцінку ми віддали Білорусі. Все-таки сусіди... Хоч грузинам могли і допогти...

Але чи дійсно Данилко програв? Друге місце — не таке вже й погане. І навіть дуже хороше. Особливо в порівнянні з Гринджолами... Та й інші відомі співаки не змогли досягти цього — Пономарьов, Кароль, Кіркоров, Пугачова... Тож Данилко може іхати додому з високо піднятою головою...