Trekk

Вчені пояснили, чому пити алкоголь корисно для здоров’я

20.12.2018 22:20

Вчені пояснили, чому пити алкоголь корисно для здоров’я

Вчені розповіли про користь вживання алкоголю. Згідно з дослідженнями, люди, що вживають невеликі порції спиртного, набагато рідше потрапляють в лікарні, ніж непитущі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

«Ми в жодному разі не натякаємо на те, що всім непитущим потрібно терміново почати пити. З іншого боку, наше дослідження показує, що вплив алкоголю на здоров’я людини не можна окреслити одним словом», — розповів Кен Мукамал з Гарвардського університету (США).

Вчений разом з колегами спостерігав за здоров’ям приблизно 21 тисячі італійців протягом майже семи років в рамках проекту Moli-sani.

Так, алкоголь не завжди сприяв розвитку хвороб системи кровообігу та різних форм раку. Це було характерно тільки для італійців, які випивали більше 48 грам спирту кожен день – вони приблизно на 74% частіше потрапляли в реанімацію з серцевими нападами, і на 36% частіше заполучали рак.

З іншого боку, постійні непитущі і люди, що кинули пити, приблизно на 11% і 19% частіше потрапляли в лікарні за усім можливим причинам, і на 14% і 48% частіше страждали від хвороб серця і судин, ніж помірно п’ють жителі Італії.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що лікарі розповіли, скільки можна випити алкоголю в новорічну ніч.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/12/21/vcheni-poyasnili-chomu-piti-alkogol-korisno-dlya-zdorov-ya/”