Trekk

Конгрес США підтримав законопроект про обмеження енергетичного впливу Росії на ЄСПалата представників Конгресу США ухвалила законопроект про європейську енергетичну безпеку та диверсифікацію, який пропонує зменшити політичну залежність країн Європи від російського газу.


За відповідний законопроект проголосував 391 депутат, 24 проголосували проти, – передає.


Для того, аби законопроект набув чинності, його має підтримати Сенат США та підписати президент країни Дональд Трамп.


У тексті законопроекту передбачено, що США надаватимуть країнам Східної та Центральної Європи допомогу, аби зменшити їхню залежність від монопольного постачання російського газу та зменшити енергетичну залежність цих країн від Росії.


Також проектом передбачається, що США будуть інвестувати кошти в європейські енергетичні проекти, а також надавати свої технології та досвід для розвитку енергетичних ринків цих країн.


Ухвалення даного законопроекту є продовженням політики США, які наразі послідовно критикують зростання енергозалежності ЄС від Росії, зокрема будівництво додаткових російських газопроводів «Північний потік-2» та «Турецький потік».


Нагадаймо, президент Австрії розкритикував США через «Північний потік-2».


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/konhres-ssha-pidtrymav-zakonoproekt-pro-obmezhennia-enerhetychnoho-vplyvu-rosii-na-yes/”