Trekk

Сумські фіскали викрили на Київщині цех з виробництва «елітного алкоголю» (фото)

Вилучено близько 10 тонн спирту та готової продукції на суму близько 5 млн₴ У тому числі – й контрафакт елітних напоїв.

На Сумщині виявлено діяльність підпільного цеху із виробництва алкогольних напоїв / фото прокуратури Сумщини

Співробітниками слідчого управління фінансових розслідувань та оперативного управління Головного управління Державної фіскальної служби України у Сумській області сьогодні, 16 травня, виявлено і припинено діяльність підпільного цеху із виробництва алкогольних напоїв, розташованого у Київській області.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Сумської області, в ході слідчих дій виявлено обладнання, що забезпечує масове виробництво підакцизної продукції, водночас вилучено близько 10 тисяч літрів спирту та готової продукції.

«Всього виявлено товарно-матеріальних цінностей на суму близько 5 млн₴ Встановлено, що незаконно виготовлені алкогольні напої збувались по всій Україні, зокрема й у Сумській області», — йдеться у повідомленні.

Наразі проводяться необхідні заходи для встановлення повного кола осіб, причетних до здійснення незаконної діяльності.

Кримінальне провадження розпочато за ч. 2 ст. 28/ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, вчинене за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Спецоперація проводилася під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області.

Вилучено близько 10 тисяч літрів спирту та готової продукції / фото прокуратури Сумщини


Джерело статті: “https://www.unian.ua/incidents/10552767-sumski-fiskali-vikrili-na-kijivshchini-ceh-z-virobnictva-elitnogo-alkogolyu-foto.html”