Trekk

Суд скасував рішення ЦВК, яке дозволило зняти Кузьміна з виборів до Верховної Ради

Шостий апеляційний адміністративний суд скасував постанову ЦВК стосовно Кузьміна

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва скасував постанову Центральної виборчої комісії, яка анулювала реєстрацію ексзаступника генпрокурора Рената Кузьміна кандидатом у народні депутати на дострокових виборах до Верховної Ради. Текст рішення суду Кузьмін оприлюднив у "Фейсбуці".

Колишній заступник генпрокурора балотується за списком партії "Опозиційна платформа – За життя".

Адвокат Кузьміна Артем Захаров заявив у Facebook, що прогнозує "агонію у певних осіб і бажання посилити незаконний тиск на ЦВК" та пригрозив їм "юридичною відповідальністю".


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2279531412123138&type=3

Кузьмін обіймав посаду заступника генпрокурора у 2010–2013 роках, потім працював заступником секретаря Ради нацбезпеки і оборони України.

Останні п’ять років, за даними Генпрокуратури, Кузьмін проживав за межами України.

Його підозрюють у перевищенні службових повноважень під час організації затримання ексглави Міністерства внутрішніх справ (МВС), нинішнього генпрокурора Юрія Луценка, а також у підбурюванні судді Печерського райсуду Києва до арешту Луценка. Також Кузьміна повідомляли про підозру у захопленні землі комплексу відпочинку "Пуща-Водиця".

3 липня ЦВК скасувала реєстрацію Кузьміна кандидатом у народні депутати у багатомандатному окрузі. Адвокат Кузьміна повідомив, що оскаржить рішення ЦВК.

Позачергові вибори до Верховної Ради відбудуться 21 липня.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-sud-skasuvav-rishennja-tsvk-jake-dozvolilo-znjati-kuzmina-z-viboriv-u-verhovnu-radu-1109634.html”