Trekk

Прокуратура вимагає повернути Києву земельну ділянку, що вибула з комунальної власності попри накладений арешт

20.08.2019 10:46

Київська місцева прокуратура №9 у судовому порядку вимагає повернути столичній громаді земельну ділянку на вул. Кінцевій у Солом’янському районі м. Києва загальною площею 1 тис. кв. м.


Установлено, що земельна ділянка належить до комунальної власності територіальної громади міста, рішення про її відчуження Київською міською радою не приймалось.


На изображении может находиться: небо и на улице


Разом із цим, на підставі неіснуючого договору купівлі-продажу земельна ділянка вибула із власності територіальної громади та в подальшому передана до статутного фонду комерційної структури.


Також реєстрація права власності на підставі даних правочинів здійснена всупереч встановленим обтяженням та заборон.


Захищаючи порушені інтереси територіальної громади, Київська місцева прокуратура №9 звернулась до господарського суду м. Києва з позовом про витребування вказаної земельної ділянки.


Крім того, за цим фактом розслідується кримінальне провадження за ст. 190 КК України (шахрайство), процесуальне керівництво в якому здійснює Київська місцева прокуратура №9.


Прес-служба прокуратури міста КиєваДжерело статті: “http://cripo.com.ua/news/crime/prokuratura-vimagaye-povernuti-kiyevu-zemelnu-dilyanku-shho-vibula-z-komunalnoyi-vlasnosti-popri-nakladenij-aresht/”