Trekk

Український стрибун посів друге місце на етапі "Діамантової ліги"

25.08.2019 04:08

Проценко

В Парижі український стрибун подолав висоту 2.28 м.

Сьогодні в Парижі відбувся 12-й етап легкоатлетичної «Діамантової ліги». Український стрибун у висоту Андрій Проценко посів друге місце з результатом 2.28 м. Про це повідомляє Укрінформ.

В Парижі Проценко зупинився на висоті 2.28 м, яку він подолав лише з третьої спроби. Українець посів друге місце, а переміг канадець Майкл Мейсон, який взяв висоту 2.28 м з першої спроби.

Андрій Проценко, як і інший український стрибун у висоту Богдан Бондаренко, вийшов у фінал «Діамантової ліги», який відбудеться 29 серпня в Цюріху.

Читайте також: Українець здобув перше "золото" на юніорському чемпіонаті світу з водних видів спорту

У Парижі виступали ще дві українські легкоатлетки. На дистанції 800 м українка Ольга Ляхова посіла 4-є місце, показавши свій кращий час в сезоні – 1:59.13. У потрійному стрибку Ольга Саладуха посіла 7-е місце з результатом 14.30 м.

Саладуха вже гарантувала собі участь у фінальному етапі в Цюріху. А от Ляхова чекає чим завершиться конфлікт Кастер Семені з ІААФ. Якщо південноафриканська бігунка і далі бойкотуватиме змагання, то в Цюріху виступатиме саме Ляхова.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFOДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1566687869-ukrayinskiy-stribun-posiv-druge-mistse-na-etapi-diamantovoyi.html”