Trekk

Світові газети вийдуть з обкладинками 1939 року до річниці війни

31.08.2019 14:07

Світові газети вийдуть з обкладинками 1939 року до річниці війни Фото Юлії Лук’яненко

Світові друковані видання цими вихідними вийдуть з обкладинками 1939 року у зв’язку з 80-ми роковинами початку Другої світової війни.

«Заголовки з провідних газет нагадають про те, як вони повідомляли про напад Німеччини на Польщу у вересні 1939 року і початок найжорстокіших війн», - сказав президент Інституту нових медіа Ерік Містевич, який курує інформаційну кампанію, повідомляє Polandin.

Французькі видання Le Figaro і L’Opinion, американські Washington Post і Chicago Tribune, німецька газета Die Welt, іспанська El Mundo, бельгійська Le Soir і британська Sunday Express — всі ці популярні щоденні газети у ці вихідні вийдуть з обкладинками 1939 року у зв’язку з 80-ю річницею початку Другої світової війни. Крім того, вони опублікують тексти істориків і політиків про новітню історію Польщі.

«У текстах розповідається про тяжке становище і героїзм поляків, зупинку розвитку Польщі на кілька десятиліть, коли вона опинилася між Німеччиною і Росією», — додав Містевич.Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/template/novini-planeti/item/44963-svitovi-hazety-vyidut-z-obkladynkamy-1939-roku-do-richnytsi-viiny”