Trekk

Державне бюро розслідувань проводить обшуки в "Укроборонпромі"

12.09.2019 14:09

Труба: Жодного тиску з боку ДБР, жодних перешкод із боку "Укроборонпрому" наразі немає

Співробітники Державного бюро розслідувань проводять обшуки в державному концерні "Укроборонпром" і на підприємствах-експортерах, які входять до його складу. Про це 12 вересня в Telegram повідомив директор ДБР Роман Труба.

"Усі слідчі дії, які там відбуваються, санкціоновані. Відбуваються вони в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом зловживання службовим становищем посадових осіб правління Національного банку України у 2016 році", – написав Труба.

Він додав, що слідчі "спокійно та безперешкодно" вилучають документи й інші речі, які можуть бути доказами.

"Жодного тиску з боку ДБР, жодних перешкод із боку "Укроборонпрому" наразі немає", – підкреслив Труба.Ексзаступник глави Адміністрації Президента Андрій Портнов заявляв, що обшуки в "Укроборонпромі" пов’язані з кримінальними справами проти п’ятого президента України Петра Порошенка. За його інформацією, щодо цього також відбуваються обшуки за місцем прописки в Києві колишньої голови НБУ Валерії Гонтаревої.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-derzhavne-bjuro-rozsliduvan-provodit-obshuki-v-ukroboronpromi-1266187.html”