Trekk

На Сумщині керівник підприємства відповідатиме в суді за самовільне захоплення 2766 га земельних ділянок

06.11.2019 14:30

Прокуратурою Сумської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно виконуючого обов’язки директора одного з Державних підприємств, через самовільне захоплення земельних ділянок яким державі завдано майже 3,6 млн грн збитків.

Об этом сообщает http://ua-molod.com


У ході слідства встановлено, що підприємство упродовж 2018 року здійснювало обробіток землі на території Роменського району Сумської області загальною площею 2766 га, укладаючи цивільно-правові угоди з приватними комерційними структурами про надання та отримання сільськогосподарських послуг.При цьому будь-яких правовстановлюючих документів на право власності, користування чи оренди земельних ділянок підприємство не мало. Вказаний факт підтверджено рішенням Верховного суду у складі колегії суддів Касаційного господарського суду від 5 серпня 2019 року. Через незаконні дії підприємства державі завдано майже 3,6 млн грн збитків.


Відтак дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 1 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки) та ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України. Йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Прокуратура Сумської областіДжерело статті: “http://cripo.com.ua/news/crime/na-sumshhini-kerivnik-pidpriyemstva-vidpovidatime-v-sudi-za-samovilne-zahoplennya-2766-ga-zemelnih-dilyanok/”