Trekk

Вінничанин створив на зрізі гітарної струни надпис «Океан Ельзи». Подарунок вразив музикантів

13.11.2019 17:11

Вінницький митець Сергій Тєтєрін створив унікальну мікромініатюру для музикантів «Океану Ельзи». Назву гурту він вигравіював на зрізі гітарної струни.

Об этом сообщает http://ensita.net

«Ідея прийшла після прослуховування їх пісень. Під руки потрапили струна (у вільний час я граю на гітарі), от і вирішив створити таку роботу. Правду кажучи, втілити задум було не дуже легко, вдалося не з першої спроби», — говорить Сергій.

Діаметр струни в розрізі становить 0,6 мм. Вінничанин наносив надпис під мікроскопом, за допомогою спеціальних інструментів. Всіх секретів майстер не розкриває.

«Я зробив фото своєї роботи і надіслав гурту. Відповідь отримав не одразу, довелося трохи почекати. Але згодом вони відповіли і я відправив їм подарунок. Музикантам сподобалося, вони зробили допис на офіційній сторінці. Мені приємно», — додає Сергій Тєтєрін.

«Ви ж уявляєте, як виглядає звичайна гітарна струна? Наскільки маленька вона в діаметрі. Так от.

На першому фото — мікроскоп, який направлений на колбу, в якій звичайна струна, зріз її, точніше.

На другому фото — напис Океан Ельзи на, увага, зрізі малесенької струни!

Це неймовірний подарунок нашого шанувальника, Сергія Тєтєріна, який займається дуже цікавим мистецтвом — виготовляє мікроскопічні предмети. Без великого збільшення це побачити неможливо.

Вражені, Сергій! Дякуємо», — йдеться на офіційній сторінці гурту «Океан Ельзи».

Раніше ми писали, що в добірку вінничанина близько 50 унікальних робіт, які можна побачити тільки під мікроскопом.


Джерело статті: “http://www.vinnitsa.info/news/vinnychanyn-stvoryv-na-zrizi-hitarnoyi-struny-nadpys-okean-el-zy-podarunok-vrazyv-muzykantiv.html”