Trekk

Ізраїльським вченим вдалося перемогти найважчий із видів раку

Вчені університету в Тель-Авіві (Ізраїль) провели успішні досліди зі скорочення клітин раку підшлункової залози, який є одним із найбільш важко виліковних видів онкологічного захворювання.

Відповідне дослідження було оприлюднено в науковому журналі Oncotarget. Відзначається, що за допомогою молекули, впровадженої в організм, біологи на 80-90 відсотків знищили клітини пухлини підшлункової залози у піддослідних мишей.

У статті повідомляється, що мишам впроваджували клітини людської пухлини підшлункової залози, а також молекулу PJ37, розроблену 10 років тому для захисту нервових клітин людей, які пережили інфаркт або сильне запалення. Уже через місяць кількість клітин раку значно скоротилася.

Новини
"Сльози наверталися!" Подруга Алли Мазур розповіла про її боротьбу з раком
Ракові клітини

Ракові клітини

Російська газета

"Ця молекула викликає аномалію в процесі розмноження людських ракових клітин, викликаючи їх швидку загибель", – прокоментував результати експерименту керівник проєкту професор медичного факультету ТАУ Малка Коен-Армон.

За його словами, дуже важливим моментом є те, що молекула вражає тільки ракові клітини, не зачіпаючи доброякісні.

Новини
Розвиває рак: вчені розкрили небезпеку жирної їжі

Вчені збираються продовжити досліди на більш великих ссавцях, а потім на людях. Наступний етап триватиме 2 роки.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • У Новій Зеландії виявили вірус, який ефективно вражає ракові клітини.


  • Фахівці Стенфордського університету розробили нову методику променевої терапії, яку назвали фазером. Метод дозволяє вбивати рак за лічені секунди.


Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/health/oncology/izrailskim-vchenim-vdalosya-peremogti-najvazhchij-z-vidiv-raku.htm”