Trekk

Смертельний коронавірус з Китаю: у Франції підтвердили два випадки захворювання

24.01.2020 19:01

У МОЗ не виключають, що кількість хворих може бути більшою.

REUTERS

Смертельний коронавірус з Китаю дістався до Західної Європи.

Як повідомляє DW, два перші випадки захворювання офіційно підтвердили в Міністерстві охорони здоров’я Франції. Повідомляється, що одного пацієнта госпіталізували в Парижі, а другого — в Бордо.

Об этом сообщает http://1info.net

На спеціально скликаній прес-конференції глава французького МОЗ Аньєс Бюзен повідомила, що не виключає ймовірності виявлення в країні інших інфікованих небезпечним захворюванням.

Сьогодні міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька повідомила, що в країні з підозрою на коронавірус госпіталізували трьох осіб. Два випадки захворювання на китайський вірус не підтвердили, ще один – досліджують.

Як повідомляв УНІАН, про спалах пневмонії невідомого походження у місті Ухань влада Китаю повідомила у кінці грудня 2019 року. Попередньо встановлено, що збудником захворювання став новий тип коронавіруса — 2019-nCoV. Вірус передається від людини до людини.

Станом на 10:00 за київським часом закрито 13 китайських міст через смертельний вірус. У даний момент відомо про 26 випадків смерті у хворих коронавірусом. Загальна кількість заражених перевищила 830.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/health/worldnews/10845263-smertelniy-koronavirus-z-kitayu-u-franciji-pidtverdili-dva-vipadki-zahvoryuvannya.html”