Trekk

Смертельний коронавірус вперше зафіксували в Європі: названо "постраждалі" регіони

24.01.2020 19:26

У Франції було виявлено перші два випадки захворювання смертельним коронавірусом nCoV, який з’явився в китайському місті Ухань.

Об этом сообщает https://vinnitsa.top


Про це заявила міністр охорони здоров’я Аньєс Бюзен в ефірі французького телебачення.


Вона повідомила, що перший пацієнт проходить лікування в Бордо, а другий — в Парижі.


"Пацієнту з Бордо 48 років, він повернувся з Китаю, заїжджав в місто Ухань. Він звернувся з приводу симптомів 23 січня. З учорашнього дня він госпіталізований в Бордо, в ізольованій палаті. З моменту прибуття до Франції знаходився в контакті з десятком людей" , — говорить міністр.


Китаєць за походженням, цей пацієнт живе в департаменті Жиронда. В Ухані він перебував у зв’язку з професійними інтересами, уточнила міністр.


Про паризького пацієнта, за її словами, поки відомо мало. Його помістили в госпіталь Біша в 18-му окрузі французької столиці. Він також утримується в умовах ізоляції.


"Ми знаємо, що ця людина побувала в Китаї, але не знаємо, чи був він в Ухані", — сказала Бюзен.


Як раніше повідомляв "Апостроф", міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька оголосила про виявлення в Україні перших підозр на захворювання смертельним коронавірусом nCoV.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/europe/2020-01-24/smertelnyiy-koronavirus-vpervyie-zafiksirovali-v-evrope-nazvanyi-postradavshie-regionyi/186579”