Trekk

Samsung підтвердила випадок зараження коронавірусом на заводі в Південній Кореї

24.02.2020 10:19


Компанія Samsung підтвердила, що на одному з її заводів з виробництва смартфонів був зафіксований випадок зараження коронавірусом. Як повідомляє Reuters, випадок зараження зафіксували на заводі в місті Гумі в Південній Кореї.

Об этом сообщает Роспрес

Компанія прийняла рішення закрити поверх, на якому працював працівник що заразився, на карантин до ранку 25 лютого. "Компанія помістила колег, які працювали з працівником, що заразився, на карантин і здыйснила кроки для того, щоб протестувати їх на випадок зараження коронавірусом", — йдеться в заяві Samsung.

Завод в Гумі виробляє невелику кількість смартфонів для внутрішнього ринку Південної Кореї. Більша частина смартфонів Samsung виробляється у В’єтнамі та Індії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Раніше китайські вчені заявили про створення вакцини, яка попередньо показала ефективність проти нового коронавірусу. Разом з тим, необхідно провести подальші дослідження і випробування препарату.

Про тестування вакцини на тваринах раніше заявляли Велика Британія і Китай. У ВООЗ повідомили, що тестування на людях відбудеться через чотири-п’ять місяців. В залежності від результатів тестування, безпосереднє застосування вакцини почнеться приблизно через рік-півтора.

Китайський коронавірус швидкими темпами поширюється в усьому світі. Редакція DT.UA зібрала найважливішу інформацію, пов’язану з небезпечним захворюванням.

Детальніше про коронавирус читайте в матеріалі Ольги Дмитричевої "Санітарний контроль" для "Дзеркала тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/samsung-pidtverdila-vipadok-zarazhennya-koronavirusom-na-zavodi-v-pivdenniy-koreyi-339560_.html”

Теги