Trekk

У 96 зенітно-ракетній бригаді ЗСУ виявили масштабне розкрадання палива

18.05.2020 10:12

У 96 зенітно-ракетній бригаді ЗСУ виявили масштабне розкрадання палива

Затримано трьох осіб, головний підозрюваний — начальник тилу

Об этом сообщает Russiangate

Слідчі Державного бюро розслідувань і Національної поліції розкрили розкрадання палива в 96 зенітно-ракетній бригаді Збройних сил України.

Про це йдеться на сайті ДБР.

За даними слідства, начальник тилу однієї з військових частин разом із кількома військовослужбовцями і цивільними особами організував схему зі списання паливно-мастильних матеріалів, які потім незаконно продавали.

З березня 2020 року правоохоронці задокументували чотири факти вивезення з військової частини близько 60 тонн палива вартістю більш як 1,3 млн гривень. Також перевіряють факти привласнення палива на суму приблизно 10 млн гривень у 2018-2020 роках.

Фото: dbr.gov.ua

15 травня під час вивезення чергової партії палива затримали трьох осіб, їм повідомили про підозру. Були проведені 20 обшуків, під час яких у передбачуваного організатора злочинної групи знайшли і вилучили 51,3 тис. доларів.

Фото: dbr.gov.ua

Також встановлено, що в березні цього року головний підозрюваний, застосовуючи фізичне насильство до одного з колишніх своїх партнерів, вимагав від нього 730 тисяч гривень — частку з продажу пального.

Слідство ведеться за ч.3 ст.189 (вимагання) і ч.3 ст.410 (розкрадання майна військовослужбовцям) Кримінального кодексу.

96 Київська зенітна ракетна бригада входить в Повітряне командування "Центр". Її завдання — захист повітряного простору Правобережної України. Базується в селі Данилівка неподалік від Києва.Джерело статті: “http://ua-independent.com/u-96-zenitno-raketnii-bryhadi-zsu-vyiavyly-masshtabne-rozkradannia-palyva”