Trekk

Уряд Польщі повідомив про нові обмеження через COVID-19

17.10.2020 20:51

Від 17 жовтня половина Польщі – у "червоній зоні"!

Польський уряд вводить нові правила безпеки у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Від суботи, 17 жовтня до червоної зони, в якій будуть діяти найбільші обмеження, увійдуть 152 повіти, тобто майже половина Польщі. Про це у четвер повідомив міністр здоров’я Адам Нєдзєльський. Міністр додав, що це густонаселені повіти, кількість їх мешканців становить понад 70% усієї популяції Польщі.

Об этом сообщает PRO Компромат

Адам Нєдзєльський повідомив, що до червоної зони увійдуть такі міста: Бидгощ, Торунь, Люблін, Лудзь, Краків, Варшава, Перемишль, Ряшів, Кєльце, Білосток, Ґданськ, Ґдиня, Сопот, Познань і Ченстохова.

«Ситуація є настільки серйозною, що ми змушенні ввести нові обмеження», — пояснив політик.

Список повітів з червоної зони — на Твіттері Канцелярії Прем’єр-міністра Польщі

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький наголосив, які саме обмеження стосуються червоної зони: «Обмеження кількості осіб у торговельних центрах до 5 осіб на одну касу. Заборона організації таких родинних свят, як весілля. Згромадження людей не можуть бути більшими, ніж 10 осіб. Вищі навчальні заклали та середні школи переходять у формат дистанційного навчання. Обмеження у громадському транспорті – до 50% сидячих місць та 30% усієї кількості місць».

За словами Матеуша Моравєцького, дещо менші обмеження для жовтих зон. Зокрема, не буде заборони організації таких врочистостей, як весілля, але участь в них зможе взяти максимально 25 гостей, причому весілля повинні відбуватися без танців. У згромадженнях допускається участь 25 осіб.

У червоній та жовтій зонах спортивні події відбуватимуться без участі публіки. Крім цього, у цих зонах буде закрито басейни, аквапарки та фітнес-клуби. Культурні події у жовтій та червоній можуть відбуватися з участю максимум 25% публіки. Гастрономічна діяльність буде можливою від 06:00 до 21:00. Поза цими годинами буде можливість видавати їжу на винос.


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/uryad-polshchi-povidomyv-pro-novi-obmezhennya-cherez-covid-19”