Trekk

Білецький спростував повідомлення про масові обшуки у членів "Нацкорпуса" (Відео)

24.10.2020 10:27

последние новости в Украине останні новини в Україні


Очільник "Нацкорпусу" Андрій Білецький прокоментував повідомлення колишнього заступника голови АП Януковича Андрія Портнова, а також публікації в ЗМІ про те, що СБУ провела 50 обшуків у членів організації в Києві, Харкові, Хмельницькому та Житомирі.

Об этом сообщает Устинов троллит

Напередодні політик виклав у себе на YouTubе-каналі відразу два відео, в яких він повідомляє про те, що обшуки дійсно проходили, але не у "Нацкорпусу", а в одному з підрозділів "ОПЗЖ" — організації "Патріоти за життя" Іллі Ківи та Віктора Медведчука.

"Ніяких обшуків у ветеранів "Азова" або в "Нацкорпусі" не було. Від того, що ви скажете, що ці обшуки проходили у ветеранів або у націоналістів — воно ж нічого не змінить" — сказав Білецький.

Також політик зазначив, що в найближчі 10 днів будуть оголошені результати експертизи з недавнього обшуку в Люботині, під Харковом, коли був вилучений великий арсенал зброї. Як стверджує Білецький, виявленим схованкою завідував куратор руху "Патріоти за життя" Олег Ширяєв.

Нагадаємо, під час презентації Національної платформи примирення і єдності Сергія Сивохо, між учасниками та членами "Нацкорпусу" сталася бійка. Також ASPI news повідомляло, що активістка Нацкорпусу померла від COVID-19 в Києві.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/bileckiy-sprostuvav-povidomlennya-pro-masovi-obshuki-u-chleniv-nackorpusa-video”