Trekk

Прослушка депутатів і закон про ДБР: чим займеться Рада на цьому тижні

02.12.2019 16:55

З вівторка, 3 грудня, депутати Верховної ради розглянуть кілька важливих законопроектів, зокрема мова йде про обмеження депутатської недоторканності і надання права слідчим ГПУ, які займалися справами Майдану, перейти без конкурсу в ДБР.

Об этом сообщает http://6000amonthblog.com


Про це свідчить план роботи парламенту на 3-6 грудня, опублікований на сайті Верховної Ради.


У вівторок, 3 грудня, депутати завершать розгляд законопроекту про врегулювання діяльності ДБР. Нещодавно профільний комітет рекомендував Раді підтримати поправку, яка дозволить слідчим і прокурорам, які займалися розслідуванням справ Майдану в ГПУ, перейти в ДБР без конкурсу.


Крім того, цього дня Верховна Рада України розгляне законопроект про дозвіл на прослушку нардепів, який повинен остаточно скасувати депутатську недоторканність.


Як повідомляв "Апостроф", раніше глава правління "Центру протидії корупції" Віталій Шабунін розкрив хитрість депутатів "Слуги народу" щодо скасування депутатської недоторканності.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2019-12-02/proslushka-deputatov-i-zakon-o-gbr-chem-zaymetsya-rada-na-etoy-nedele/181887”