Trekk

Майбутнє настало: в Tesla показали, що бачить автопілот, відео

03.02.2020 21:47

Автопілот Tesla здатен розпізнавати предмети, пішоходів та інші машини на дорозі й проектувати напрямок свого руху так, щоб не зіштовхнутися з перешкодами.


Про це повідомили у компанії-розробнику авто.


Комп’ютер в режимі реального часу розпізнає цілі на дорозі, машини, їх напрямок, розмір, відрізняє предмети від людей. Все це відбувається швидко і машина з точністю оцінює те, що відбувається.


У Tesla навіть показали на відео, що відбувається на екрані автомобіля, коли включений режим автопілота. Користувачі мережі назвали те, що відбувається "початком програмного забезпечення Термінатора".Як писав "Апостроф" раніше, у мережі з’явилося відео з салону електрокара Tesla Cybertruck. Як видно на кадрах, на приладовій панелі авто засвітився зовсім новий інтерфейс інформаційно-розважальної системи. Також, як стало відомо раніше, виробник електромобілів Tesla домовився з владою німецької землі Бранденбург про купівлю земельної ділянки для будівництва першого для компанії заводу в Європі.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-01-31/buduschee-nastupilo-v-tesla-pokazali-chto-vidit-avtopilot-video/187169”