Trekk

Кличко розповів, при яких обставинах можуть запровадити надзвичайний стан

26.03.2020 01:08

У вівторок, 24 березня, мер Києва заявив, що надзвичайний стан може бути запроваджено у разі, якщо ситуація з захворюваністю коронавірусом перестане бути контрольованою.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це на брифінгу повідомив мер Віталій Кличко.

За його словами, 1297 киян протестовано на наявність коронавірусної інфекції.

Кличко заявив, що треба максимально обмежити кількість соціальних контактів.

Він закликав Міністерство внутрішніх справ посилити контроль за виконанням громадянами режиму карантину.

"Сьогодні ситуація ще контрольована, але якщо вона різко погіршиться, то у нас не буде іншого виходу, як запровадження надзвичайного стану. Проте сьогодні багато чого залежить від киян, якщо вони будуть виконувати правила обмежень, то загострення можна уникнути", — сказав він.

За словами Кличка, навчальний процес у школах та дитячих садках було зупинено 12 березня. "Поки зарано говорити про терміни відновлення навчального процесу".

Коментуючи питання з приводу росту цін на продукти харчування у супермаркетах, мер столиці просив Антимонопольний комітет втрутитися в цю ситуацію. "Не піднімайте ціни необгрунтовано!", — звернувся Кличко до бізнесу.

Мер столиці запевнив, що захисні маски надходять в Україну, проте в першу чергу — до медиків. Маски у столичні аптеки, за його словами, розподіляються рівномірно.
Ще зберу в одну новину публікації з онлайн акції по ордло.
Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua

Джерело статті: “http://www.theinsider.ua/politics/klychko-rozpoviv-pry-yakykh-obstavynakh-mozhut-zaprovadyty-nadzvychaynyy-stan/”