Trekk

Краматорськ захлинається від розкиданих шприців наркоманів! Активісти припускають, що Мер міста Андрій Панков «в долі» від наркоторгівлі, адже все це ігнорує!

28.03.2020 03:58

Андрій Панков

Питання наркоторгівлі в Україні є надзвичайно кричущим, крім того, воно дуже часто залишається поза увагою влади і правоохоронних органів. Разом з цим в нашій державі супутньо виросла ще й одна «пандемія» – засоби вживання наркотичних препаратів практично заполонили парки, сквери, під’їзди, занедбані будинки, тощо.

Об этом сообщает Руспрес

Звісно, ця проблема є загальнодержавною, але в місті Краматорськ вона практично стала катастрофою. Активісти підняли масштабну тривогу, та влада в особі Мера цього міста та начальника Поліції жодних мір по вирішенню не приймає. Місцеві жителі таке ігнорування пов’язують із тим, що і Мер Краматорська Андрій Панков, і Начальник місцевої Поліції просто отримують від наркоторгівлі особисте незаконне збагачення.

Люди, що проживають у цьому місті наголошують, що бояться випускати дітей з дому на прогулянки, тай самі часто ідучи по справах відчувають тріщання наркошприців під ногами. Населення вважає, якщо жодних мір не прийняти, то в місті скоро може утворитись плачевна катастрофа. Адже відходи від «задоволення» наркоманів часто потрапляють у місцеві водойми, також неодноразово в людей у взуття прямо вколювались голки, які можуть переносити ВІЛ. Та найголовніше, це діти, які граючись просто можуть не угледіти як голка опиниться в тілі. Як це вирішити, ніхто не знає, а на місцеву владу – надії зовсім немає. Адже попри часті звернення – це питання ігноруються! То що, пане Мер Панков – «в долі» ви від наркоти? – Чи ні?

Закликаємо вищестоящі органи української влади звернути увагу на ситуацію в Краматорську, так як тамтешній Мер і Начальник Поліції жодних мір в даній справі не приймають. Відповідно, їхні обов’язки потрібно вважати такими, що не виконуються. Вимагаємо їхні дії, а точніше підозрілу бездіяльність перевірити, та за доведеного факту їх участі у «наркотичному» житті міста – покарати згідно чинного Законодавства. Прикріпляємо відео звернення одного з представників місцевих активістів! Давайте діяти, адже на кону життя наших дітей!


Джерело статті: “http://politica.com.ua/kramatorsk-zaxlinayetsya-vid-rozkidanix-shpriciv-narkomaniv-aktivisti-pripuskayut-shho-mer-mista-andrij-pankov-v-doli-vid-narkotorgivli-adzhe-vse-ce-ignoruye/”

Теги