Trekk

План уже розроблено: з’явився тривожний прогноз наступу Росії на південь України

09.02.2021 13:30

Росія може розпочати наступ на південні області України, відповідний план військової операції РФ вже розроблено.

Об этом сообщает Незыгарь


Про це заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов в ефірі програми Апостроф Live на Апостроф TV.


За його словами, розмови про наступ на Україну в анексованому Криму точаться постійно.


"Про це говорять. Може, неофіційно, але так кажуть люди. Я не думаю, що жителі Криму хотіли б розв’язувати якусь війну. Однак я не виключаю, що російські військові відпрацьовують плани наступу", — заявив Джелялов.


Він висловив думку, що російські окупанти в Криму вже мають план військового наступу на Херсонську область.


"Вже відпрацьовані і розроблені певні військові операції наступу на південь України, на Херсонську область. Якщо цього не зробили, то це зовсім не схоже на Російську Федерацію. Кажуть про різне. Є люди, є проросійські організації, які дійсно кажуть про те, що "ми покажемо", "якщо треба, ми всю Україну захопимо" тощо", — зауважив заступник голови Меджлісу.


Він звернув увагу, що приводом наступу може стати "захист інтересів окупантів в Криму".


"Такі розмови, як у 2014 році, про те, що "треба захищатися від українських кровожерливих бандерівців-націоналістів", уже припинилися. Якось немає цього в інформаційному порядку денному. А от про те, що, "можливо, ми будемо захищати власні інтереси шляхом нападу", звичайно тут кажуть", - додав Джелялов.Читайте також матеріал "Апострофа": У Криму кажуть, що готові захопити всю Україну — заступник голови Меджлісу.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2021-02-09/plan-uje-razrabotan-poyavilsya-trevojnyiy-prognoz-nastupleniya-rossii-na-yug-ukrainyi/222566”

Сайт продается

Цена: 290$
Обращатся : [email protected]

Теги