Trekk

Реінтеграція Донбасу і Криму: лідер Нацкорпусу Білецький назвав шляхи повернення окупованих територій (Відео)

11.03.2021 20:50

последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
з відкритих джерел


У Києві 10 березня обговорили комплекс заходів, спрямованих на повернення та реінтеграцію тимчасово окупованих територій. Обговорення відбулось на пресконференції: "Крим і Донбас: шляхи повернення", яка була присвячена проблемі окупованих територій України.

Об этом сообщает ТОП СМИ

Соціально-економічна стратегія повинна базуватися на повній блокаді не тільки в економічному, а й соціальному напрямку. Про це заявив лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький під час круглого столу.

За його словами, існує чотири основні сценарії повернення цих територій: сценарій поступової інтеграції за придністровським зразком, сценарій так званих "вітрин", коли Україна будує зразкове цивільне життя на сусідніх з окупованими територіях, сценарій санкцій, розрахований на міжнародний тиск, а також сценарій реалістичний.

"Визнати, що наші території тотально окуповані РФ, у якої нема жодних моральних, гуманітарних, практичних підстав бажати повернення цих територій до України. Ми ведемо боротьбу на всіх фронтах — військовому, гуманітарному, внутрішньополітичному, але також і на економічному. Це сценарій, який змушує українське суспільство, подивившись реально на ситуацію, сказати прості речі: ці території окуповані, Україна не може дозволити собі допомагати в соціально-економічній сфері існуванню окупаційних режимів. Україна не може дозволити собі торгівлю з окупованими територіями, будь-яку економічну діяльність, навіть виконання своїх соціальних програм. Бо це призводить до посилення ворога і послаблення України", – наголосив Андрій Білецький.

У військовій сфері проблема повернення та реінтеграції окупованих територій має вирішуватися одночасно з реформуванням армії. Таку позицію висловив ексзаступник глави РНБО Сергій Кривонос.

"Армія не може бути сильною, якщо слабка економіка й відсутня національна ідея і національні цінності, які об’єднують народ. Наразі у нас на державному рівні немає нормальної сильної економіки, у нас взагалі відсутнє питання національних цінностей", – заявив Кривонос.

Варто зазначити, що раніше керівник Офісу президента України Андрій Єрмак провів зустріч із послами країн "Великої двадцятки" (G20). Андрій Єрмак розповів дипломатам про поточну ситуацію на Донбасі.

За його словами, протягом декількох місяців від початку запровадження режиму припинення вогню це було надзвичайно великим здобутком, адже за цей час вдалося зберегти життя багатьох українських військових. Але віднедавна, на жаль, режим тиші дедалі частіше порушується з боку супротивника, через що Україна втрачає своїх захисників.

Керівник Офісу глави держави наголосив на важливості дотримання режиму припинення вогню як принципової умови для просування в переговорах у Нормандському та Мінському форматах.

Раніше ASPI news писало, що віцепрем’єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков переконаний, що Україні буде легше повернути Крим, ніж Донбас. Також повідомлялось, що нардепка від "Євросолідарності" Геращенко пояснила головні проблеми перемовин у мінському форматі.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/publications/reintegraciya-donbasu-i-krimu-lider-nackorpusu-bileckiy-nazvav-shlyakhi-povernennya”

Сайт продается

Цена: 290$
Обращатся : [email protected]

Теги